DAĞITIM FİRMASI İLE 5 YILLIK SÖZLEŞME DANIŞMANLIĞI HİZMETİ

İşletmecisi veya sahibi olduğunuz akaryakıt ve/veya LPG ikmal istasyonunun bulunan lokasyondaki satış hacimlerini bugünden gelecek 5 yıla kadar ölçmek, Şirketinizin ve bölge yapısının ihtiyaçlarını analiz ederek en doğru dağıtım şirketleriyle görüşmeler sağlamak, yapılan müzakereler sonucunda en karlı ve bölge yapısına en uygun dağıtım firmasıyla 5 yıllık akaryakıt ve lpg bayilik sözleşmesinin imzalanmasını sağlamak Akaryakıt ve LPG yatırım danışmanı olan şirketimizin en önemli hizmetidir.

Akaryakıt İstasyonlarınızın yeni yapacağı 5 yıllık sözleşmelerde sizlere müşavirlik hizmeti vererek en iyi anlaşmayı yapmanızı sağlamaya talibiz. Müşavirliğimiz vasıtasıyla karlılığınızı minimum %1 arttıracağınızı düşünürsek 5 yıllık cironuzdaki karlılığınız fevkalade bir rakam yapmaktadır. Bizler minimum %1 rakamını telaffuz etsekte, bu rakam %2’nin altına düşmemektedir. Maksimum %5 olabileceğini de göz önüne almanızı gereklidir.

Adress Müşavirlik olarak; akaryakıt istasyonu projesi, inşaatı, yenilenmesi, dönüştürülmesi süreçlerinde uluslararası kalite standartlarını benimsemiş, bilgi ve tecrübesiyle fark yaratan inşaat, elektrik mühendisleri ile alt yapı teknikerlerinden oluşan uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Ankara Merkez ofis,İzmir Ofis
Bize Ulaşın, Tanışalım