HAKKIMIZDA.

Profesyonel Akaryakıt & LPG İstasyon Yatırım Danışmanlığı

Adress Müşavirlik A.Ş. Türkiye’nin tüm bölgelerinde Akaryakıt & LPG Yatırım Danışmanlığı ve Değerleme hizmeti veren bir kuruluştur.

2005 yılında kurulan Adress Müşavirlik San. ve Tic.A.Ş., akaryakıt sektörüne danışmanlık, pazarlama ve satış konularında projeler geliştirir. Bu projelere yatırım yapmak isteyenlere yatırım danışmanlığı hizmeti sunar.

Adress A.Ş. sektörde profesyonel olarak Akaryakıt İstasyon Yatırım Danışmanlığı konusunda gevenilirliği ve doğru analiz çalışmaları yapan sektörel bir şirkettir.

Ayrıca başta Çorum ve Ankara olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerinde Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme Hizmeti veren bir kuruluştur.

Sürekli büyümeyi kendine ilke edinen Adress Müşavirlik A.Ş., Türkiye çapındaki faaliyetlerini Ankara Merkez ofisinden yürütmektedir.

Kurumsal gücü, hizmet kalitesi, dinamik yapısı ve deneyimiyle fark oluşturan Adress Müşavirlik A.Ş.’nin kadrosunda yer alan çalışanları uluslararası arenada faaliyet gösteren akaryakıt dağıtım şirketlerinin anlaşmalarını başarıyla yapmış, Türkiye akaryakıt sektörünü bilen ve o doğrultuda danışmanlık yaptığı istasyonları yönlendiren, ülke gerçekleri ve sektör beklentilerini bilen uzman kişilerden oluşmaktadır.

Hizmetlerimiz

Sektörel Analiz

Akaryakıt sektörünün veya sektörle bağlantılı iş yapan kuruluşlara satış, pazarlama, yatırım analiz ve raporlama çalışmalarının yapılması.

EPDK Lisans Takibi

Akaryakıt istasyonlarının Enerji piyasası düzenleme kurumu (EPDK)’dan alıması gereken ruhsatların takip ve yönlendirme hizmetleri.

Ruhsatlandırma

Akaryakıt istasyon kurulumu aşamasında gerekli A ve L lejandlarının çıkartılması çalışmaları ile yönlendirme hizmetlerinin verilmesi.

Yatırım Danışmanlığı

Fizibilite çalışmalarının yapılarak yatırım dosyasının hazırlanması, dağıtım şirketlerine sunulması ve anlaşma safhasındaki işlemlerin takibi.

Satış ve Pazarlama

Firmaların pazar payını arttıracak pazarlama uygulamalarının, satış faaliyetlerinin organize ve yönlendirme hizmetlerinin verilmesi.

Yeni İstasyon Alımı

İstasyon alım veya satım aşamasında gerekli görüşmelere yapılarak en avantajlı şekilde anlaşmalar yapılmasının sağlanması.

Akaryakıt Firmaları

Back to Top